تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

افزایش حقوق معلمان بین 150 تا 600 هزار تومان در مهر ماه 94 اجرایی می شود

  سيد محمد بطحایی در ميزگرد رتبه بندی معلمان در سی و دومين اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن همایش های برج ميلاد در حال برگزاری است٬ اظهار داشت: طرح رتبه بندی معلمان با یک مشارکت همه جانبه بين معاونت های مختلف و دانشگاه فرهنگيان مراحل مختلف را پشت سر گذاشت و اميد داریم در روزهای آینده به تصویب برسد و از اول مهر احکام جدید رتبه بندی را صادر کنيم.

  وی ادامه داد: وقتی صحبت از طرح تحول بنيادین می کنيم به عنوان تنهاترین سند استراتژیک وزارت آموزش و پرورش است و شرط لازم برای حرکت تأمين منابع است. بطحایی افزود: سهه خط مشی برای تأمين منابع داریم که شامل منابع دولتی است که در دو سال گذشته توانستيم سهم آموزش و پرورش از منابع دولتی را قدری افزایش دهيم اما با تأمين منابع فاصله دارد که در دو سال گذشته بيش از دو دو درصد سهم خود را از دولت را افزایش دادیم. وی یادآور شد: خط مشی دوم تأمين منابع مشارکت بخش غيردولتی است که در طول دو سال گذشته این روند بهبود پيدا کرده است و سومين خط مشی٬ ارتقای بهره وری است. جزئيات افزایش ۳۵ درصدی حقوق نيروهای اداری آموزش و پرورش بطحایی اظهار داشت: فوقالعاده بند 10 ماده 68 مربوط به افزایش حقوق نيروهای اداری٬ بهمنماه سال گذشته به تصویب هيأت وزیران رسيد. وی افزود: این مصوبه همان 35 درصدی است که قرار بود به حقوق نيروهای اداری اضافه شود٬ اما ميانگين آن 21 درصد و سقف آن 35 درصد درنظر گرفته شده است. سرانه مدارس را تا چند روز آینده اعلام میکنيم بطحایی با اشاره به عمدهترین مشکل توقف این مصوبه خاطرنشان کرد: با اجرای این مصوبه٬ اختلاف زیادی بين کارکنان دستگاههای اجرایی با معلمان ایجاد میشد و فاصله پرداختها را زیاد میکرد. معاون وزیر آموزش و پرورش افزود: پيشبينی میکنيم با اجرای طرح رتبهبندی٬ زمينه برای اجرای فوقالعاده ویژه که مشمول این مصوبه قرار خواهند گرفت ایجاد و این افزایش حقوق به نيروهای ستادی و اداری پرداخت میشود. بطحایی با بيان اینکه اگر به هر دليل این فوقالعاده ویژه به اجرا درنياید٬ برنامه دیگری را دنبال خواهيم کرد٬ گفت: طرح دیگر شامل افراد ستادی و اداری خواهد شد که شامل بند 230 میشود٬ اما سعی میکنيم از طریق رتبهبندی نيروهای اداری شامل این افزایش حقوق کنيم. معاون توسعه مدیریت و پشتيبانی وزیر آموزش و پرورش تأکيد کرد: تلاش میکنيم تا این حکم از فروردین 1394 اجرایی شود. وی با اشاره به اینکه از محل افزایش بهرهوری و ساماندهی نيروی انسانی کارهای جدیدی در آموزش و پرورش انجام شده است٬ تصریح کرد: موفق شدیم حق شغل کارکنان را تا 1500 امتياز افزایش دهيم٬ در این راستا موفق شدیم حق نوار مرزی را برقرار و همچنين قانون مرخصی 9 ماه زایمان بانوان فرهنگی را اجرا کنيم.

   


  این مطلب تا کنون 68 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : افزایش ,پرورش ,آموزش ,منابع ,حقوق ,اداری ,تأمين منابع ,افزایش حقوق ,رتبه بندی ,نيروهای اداری ,حقوق نيروهای ,حقوق نيروهای اداری ,
  افزایش حقوق معلمان بین 150 تا 600 هزار تومان در مهر ماه 94 اجرایی می شود

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر